“Заміри”

Заміри жалюзі та рулонних штор на вікна: 10 правил

заміряти жалюзі ролети на вікна луцьк

В цій статті ми опишемо деякі популярні помилки, які можна допустити при замірах тих чи інших сонцезахисних виробів. 

1. Завжди використовуйте рулетку. Не намагайтеся виміряти вікна тканинною стрічкою або складним метром. Слідкуйте, щоб рулетка була розміщена строго вертикально при замірах висоти, та горизонтально – при замірах ширини.

2. Вимірюйте з точністю до міліметра та не округлюйте розміри. Можете додати 2 мм до ширини рулонних штор. Не добавляйте дуже багато – чим ширша штора на відкривній створці, тим менше буде відкриватися вікно (якщо відкос близько).

3. Коли записуєте результати замірів, переконайтеся, що спочатку вказується ширина, а потім – висота. Інакше доведеться замовляти виріб ще раз, в більшості випадків жалюзі з переплутаними розмірами вже неможливо переробити.

4. Якщо жалюзі мають встановлюватись у проєм, недостатньо поміряти ширину та висоту з однієї сторони. Підвіконня та відкоси бувають кривими, тому потрібно зробити заміри з кожної сторони – справа, зліва, зверху, знизу.

5. Якщо рулонні штори будуть кріпитись на створку, потрібно звертати увагу на завіси, відстань від штапіка до відкосу або плінтуса. Якщо не впевнені, що шторка поміститься в потрібне місце, вказуйте відстань від завіса до відкосу з позначкою “габарит” або від завіса до краю штапіка – “напівгабарит”. Переконайтесь, що шторки будуть з польськими механізмами Besta, вони краще підійдуть до завісів.

6. Для відкритої системи День-ніч міні на монтажній планці над верхнім штапіком повинно бути хоча б 1,5 см для кріплення, в протилежному випадку потрібно вибрати іншу систему. Перевірте, чи відстань від нижнього штапіка до підвіконня дозволить поставити фіксатори (має бути хоча б 1,5 см).

7. При замірах вертикальних жалюзі потрібно бути впевненим в тому, що їх фізично можливо закріпити вибраним методом. Кріплення на стіну можливе, якщо стіна цегляна/бетонна, на стелю або в проєм можна монтувати і на гіпсокартон.

8. До висоти по штапіку білих горизонтальних жалюзі додавайте 3 см – на карниз та фіксатори планки. Але при цьому методі замірів кольорові жалюзі виглядають негарно. Для відкривної створки краще додати мінімум 7 см.

9. Міряючи вікна на Уні плоскі, звертайте увагу на глибину та ширину штапіка. При дуже мілкому штапіку (до 1 см) ця система не підійде. Якщо штапік дуже широкий, тканина може випадати з направляючих. В деяких випадках потрібно міряти ширину скла, в деяких – скла з резинками, враховуючи, що ширина направляючих – 3,2 см.

10. Якщо міряєте вертикальні жалюзі на стіну, додавайте однаковий запас від проєму – справа, зліва, зверху, знизу. Цим запасом може бути, наприклад, половина відстані від верху проєму до стелі або від низу проєму до батареї. Додатково добавте 5 см до висоти, так буде більш естетично, адже тканина розміщується на відстані від карнизу.

11. Для жителів Луцька та Ковеля діє одинадцяте правило: подзвоніть за нашими телефонами та безкоштовно викличте замірника , і більш ніякі правила Вам не потрібні. Виїзд замірника абсолютно безкоштовний!!!